Žebřík Kostým Nerv vägglampa gustav mässing glas på auktioner Okurka Chodník Socialismus
VÄGGLAMPA, Fagerhult, mässing
GOLVLAMPA, med 5 ljusarmar, mässing, "Gustav", Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Belysning & Lampor - Auctionet
Vägglampor på Kalmar Auktionsverk - Auctionet
vägglampa | Barnebys
BORDSLAMPA, glas, troligen Gustav Leek, 1960-tal. - Bukowskis
Auktion - Auction 12.11.2017 am 12.11.2016 - LotSearch
vägglampa | Barnebys
Se produkter som liknar tiffany ELEPHANT elefan.. på Tradera (509135627)
Vägglampa, mässing | Barnebys
Golvlampa, Scan-Gifts, Norway, 5-armad, mässing, marmorfot. Höjd: 220 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9130
Se produkter som liknar Reijmyre - Gustav III.. på Tradera (377734595)
GUSTAV LEEK, tillskriven, bordslampor, ett par, Orrefors, 1960-tal. - Bukowskis
GOLVLAMPA, "Gustav" från Ateljé Lyktan, 1970-/1980 tal. | Barnebys
Vägglampa i Mässing med Kupa .. | Köp från Auktionsbyra på Tradera (525274844)
GOLVLAMPA, troligen "Gustav" av Ateljé Lyktan,1970-/1980 tal. - Bukowskis
Blomberg Mässing/Slipat Glas Ip24 Vägglampa
GOLVLAMPA, "Gustav" från Ateljé Lyktan, 1970-/1980 tal. - Bukowskis
Slutpris för Vägglampor, mässing
GUSTAF LEEK, bordslamp, glas, troligen Orrefors, 1960-tal. - Bukowskis
Se produkter som liknar RETRO - GAMMAL BORDS/VÄGGLAMPA på Tradera (521385783)
Vägglampa glas - Stockholms Auktionsverk
Se produkter som liknar väggspotlights från Lamp Gustav på Tradera (524340146)