Home

Žebřík Kostým Nerv vägglampa gustav mässing glas på auktioner Okurka Chodník Socialismus

VÄGGLAMPA, Fagerhult, mässing
VÄGGLAMPA, Fagerhult, mässing

GOLVLAMPA, med 5 ljusarmar, mässing, "Gustav", Ateljé Lyktan, 1900-talets  andra hälft. - Bukowskis

Belysning & Lampor - Auctionet

Vägglampor på Kalmar Auktionsverk - Auctionet

vägglampa | Barnebys
vägglampa | Barnebys

BORDSLAMPA, glas, troligen Gustav Leek, 1960-tal. - Bukowskis

Auktion - Auction 12.11.2017 am 12.11.2016 - LotSearch

vägglampa | Barnebys
vägglampa | Barnebys

Se produkter som liknar tiffany ELEPHANT elefan.. på Tradera (509135627)

Vägglampa, mässing | Barnebys
Vägglampa, mässing | Barnebys

Golvlampa, Scan-Gifts, Norway, 5-armad, mässing, marmorfot. Höjd: 220 cm.  Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning  - 9130

Se produkter som liknar Reijmyre - Gustav III.. på Tradera (377734595)

GUSTAV LEEK, tillskriven, bordslampor, ett par, Orrefors, 1960-tal. -  Bukowskis

GOLVLAMPA, "Gustav" från Ateljé Lyktan, 1970-/1980 tal. | Barnebys

Vägglampa i Mässing med Kupa .. | Köp från Auktionsbyra på Tradera  (525274844)

GOLVLAMPA, troligen "Gustav" av Ateljé Lyktan,1970-/1980 tal. - Bukowskis

Blomberg Mässing/Slipat Glas Ip24 Vägglampa

GOLVLAMPA, "Gustav" från Ateljé Lyktan, 1970-/1980 tal. - Bukowskis

Slutpris för Vägglampor, mässing

GUSTAF LEEK, bordslamp, glas, troligen Orrefors, 1960-tal. - Bukowskis

Se produkter som liknar RETRO - GAMMAL BORDS/VÄGGLAMPA på Tradera  (521385783)

Vägglampa glas - Stockholms Auktionsverk

Se produkter som liknar väggspotlights från Lamp Gustav på Tradera  (524340146)

ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, "Gustav", 1970/80-tal. - Bukowskis

vägglampa mässing | Barnebys
vägglampa mässing | Barnebys

VÄGGLAMPA, mässing, glas, Art Deco, 1900-talets första hälft. Belysning &  Lampor - Vägglampor - Auctionet

vägglampa-fåglavik-sweden-vintage-mässing-frostat-glas